ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΕΡΑΝΟΥ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΑΠΟΡΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Αγαπητοί φοιτητές, αγαπητά μέλη του ακαδημαϊκού και διοικητικού προσωπικού του Πανεπιστημίου μας,
Σας πληροφορούμε ότι την Τετάρτη 29η Φεβρουαρίου και Πέμπτη 1η Μαρτίου 2012, θα διεξαχθεί έρανος στους χώρους του πανεπιστημίου με στόχο τη συλλογή χρημάτων για τους άπορους μαθητές της Ελλάδας.

Είμαστε σίγουροι ότι η κοινότητα μας θα ανταποκριθεί σε αυτό το κάλεσμα στήριξης του δοκιμαζόμενου ελληνικού λαού και ιδιαίτερα των παιδιών της Ελλάδας. Ο έρανος τέθηκε κάτω από τον έλεγχο της Γενικής Διευθύντριας του Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού κυρίας Ολυμπίας Στυλιανού και τα έσοδα θα κατατεθούν σε ειδικό λογαριασμό που δημιουργήθηκε γι’ αυτόν το σκοπό.

Για διευκόλυνση όλων θα λειτουργήσουν τα ακόλουθα σημεία είσπραξης, όπου θα εκδίδονται και σχετικές αποδείξεις:

Λευκωσία

1. Ταμείο – Γραφείο Αρ. 13