ΜΗΝΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΟΥ 2014

Το Γραφείο Σταδιοδρομίας και Διασύνδεσης του Frederick Institute of Technology στηρίζει έμπρακτα τους πρόσφατους αποφοίτους του στο εγχείρημά τους για αναζήτηση εργασίας  στην Κύπρο και στο εξωτερικό.

Πιο συγκεκριμένα, από τις 23 Ιουνίου 2014 και για έναν μήνα (ως τις 23 Ιουλίου 2014), η λειτουργός του γραφείου θα βρίσκεται στην αποκλειστική διάθεση των πρόσφατων αποφοίτων όλων των κλάδων  για διευθέτηση προσωπικής συνάντησης με στόχο τη δημιουργία ενός δυνατού βιογραφικού σημειώματος  και την παροχή συμβουλών για ταχύτερη μετάβαση στον επιχειρηματικό κόσμο.

Οι συναντήσεις μπορούν να λαμβάνουν χώρα από Δευτέρα ως Παρασκευή , από τη 1.30μ.μ. ως και τις 4.30μ.μ.

Οι ενδιαφερόμενοι απόφοιτοι, καλείστε να διευθετήσετε προσωπική συνάντηση με την αρμόδια Λειτουργό :

Αθηνά Σκοταρά

Γραφείο Σταδιοδρομίας και Διασύνδεσης

Δημοκρίτου 25, 1ος όροφος (πίσω από το κεντρικό κτίριο)

Παλλουριώτισσα, 1036, Λευκωσία, Κύπρος

Πανεπιστήμιο Frederick

Σημαντική σημείωση:

Όλες  οι υπηρεσίες του Γραφείου Σταδιοδρομίας και Διασύνδεσης παρέχονται δωρεάν σε όλους τους απόφοιτους και σε οποιαδήποτε στιγμή το επιθυμήσουν στο μέλλον: επαγγελματική συμβουλευτική, πληροφορίες για ευκαιρίες εργοδότησης και υποτροφιών για συνέχιση σπουδών κλπ.

month_2014_fit.jpg