OPAP Limassol Marathon GSO, 19-20/03/2022

Δήλωσε και εσύ τη συμμετοχή σου στον Εταιρικό Δρόμο 5 Χιλιομέτρων της Primetelμε την ομάδα του Frederick Institute of Technology!

Το Πανεπιστήμιο Frederick και Frederick Institute of Technology ‘τρέχουν’ και φέτος στον OPAP Limassol Marathon GSO. Συγκεκριμένα, το Frederick θα συμμετέχει στη διαδρομήPRIMETEL 5 ΧΛΜ ΕΤΑΙΡΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, στις 19 Μαρτίου, 9 π.μ.

Το σημείο εκκίνησης του Primetel 5ΧΛΜ εταιρικού δρόμου βρίσκεται έξω από το Yellow Cafe στον Μόλο. Όλοι οι δρομείς πρέπει να βρίσκονται στην αφετηρία μία ώρα πριν από την έναρξη του αγώνα.

Περισσότερες πληροφορίες για τον συγκεκριμένο δρόμο μπορείτε να βρείτε εδώ

Δήλωση Συμμετοχής μέχρι την Πέμπτη, 3 Μαρτίου 2022

Όσοι επιθυμείτε να λάβετε μέρος στο Μαραθώνιο με την ομάδα του Frederick μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας στον πιο κάτω σύνδεσμο:

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Αθλητικό Γραφείο, Στέλλα Δημητρίου, email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Επίσημη Ιστοσελίδα Διοργάνωσης