Τι πρέπει να γνωρίζεις για τη φυσική σου παρουσία στο Πανεπιστήμιο / All you need to know for returning to Campus in-person (Spring 2022)

English text below

Aγαπητοί φοιτητές / Αγαπητές φοιτήτριες

Όπως έχετε ήδη ενημερωθεί,  τα μαθήματα, για το Εαρινό εξάμηνο 2022, θα πραγματοποιούνται με τη φυσική παρουσία διδασκόντων και διδασκομένων και για την είσοδό σας στο Πανεπιστήμιο απαιτείται η κατοχή έγκυρου πιστοποιητικού SafePass. Στο πιο κάτω έντυπο μπορείτε να διαβάσετε όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε και να κάνετε πριν από την επιστροφή σας στο Πανεπιστήμιο.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε για το νέο εξάμηνο!

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ

Dear Students

As you have been already informed, classes for the spring 2022 semester will resume in-person. For your entrance on the University premises you will need to present a valid Safepass. In the document below you can find all you need to know and all you need to do before returning on campus.

We look forward to welcoming you on Campus.

IMPORTANT INFORMATION AND INSTRUCTIONS

Tuesday the 23rd.